Alpy v létě

Pokud vás už nebaví každoroční konvenční dovolená u moře, jsou Alpy určitě správnou volbou, příroda mimo lyžařská střediska je panensky čistá a stvořená pro dokonalý oddych.

Rakouské Alpy jsou známé svou typickou pohostinností, lidé často navštěvují střediska jako je např. Zillertal, Zel lam See atd., ale také i méně známé např. tyrolské údolí Wildschonau, jsou zde nádherné člověkem nedotčené přírodní scenérie. Stezky ať už turistické, lezecké, naučné nebo cyklistické jsou velmi dobře značeny včetně značení různých stupňů obtížnosti. Takže pokud jste adrenalinový turista nebo si jenom chcete vychutnat přírodu a odpočinout si budete v rakouských Alpách určitě správně. A pokud by Vám chybělo koupání tak rozhodně nebudete muset chodit daleko, v Alpských nížinách jsou desítky křišťálově čistých sladkovodních jezer, takže se nebojte že by jste se zde vůbec neopálili, naopak. Sluníčko je zde v létě velice příjemné.

Neméně nádherné a dostupnější Alpy jsou také ve Slovinsku, známé především díky velkým množstvím malebných jezer a jezírek. Mezi nejznámější jezero patří např. Bled nebo Bohin, nachází se zde také největší chráněné území celých Alp, Triglavský národní park.

Skvělé podmínky pro turismus představuje také část německých Alp, je zde spousta cyklostezek ale i něco pro nejmenší, spousta zábavních parků či aquaparků. Německá pečlivost a cit pro dokonalost Vás uchvátí. Ceny služeb jsou v Německu více než přijatelné.

Moře

PVZP - ryze česká pojišťovna.
Na trhu jsme přes 20 let.